Hayatın karmaşasında zamanın değerlidir, özellikle de şehir trafiğinde. Zipcar, şehir yaşamında hareket özgürlüğünü sağlayan bir mobil araç kiralama servisidir. Zipcar, kullanıcılarına her an ulaşılabilir bir araç, esnek üyelik seçenekleri ve çeşitli avantajlar sunarak şehir içi ulaşımı kolaylaştırır. Sen de Zipcar’da yer alan üyelik çeşitlerinden sana en uygun olanı keşfet, yola güvenle devam et!

Basic Üyelik: Basit ve Ekonomik Çözüm

Basic Plan, sadece temel ihtiyaçları karşılamak isteyen kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Bu plan, günlük kullanım ihtiyaçlarına yönelik esnek bir seçenek sunar ve üyelik ücreti gerektirmez! Basic üyeler, geniş araç filosundan istedikleri aracı seçebilir ve ihtiyaçlarına uygun süre boyunca kiralayabilirler. Ayrıca kullanıcılar sadece kullandıkları hizmet kadar ödeme yaparak ekonomik bir çözüm elde ederler.

Basic üyelik ile şehir içindeki günlük işlerini halledebilir, alışverişe gidebilir ve arkadaşlarınla buluşabilirsin. Esneklik ve ekonomik avantajlarla temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Basic Plan sana geniş bir hareket özgürlüğü sağlar!

Premium Üyelik: Daha Fazla Avantaj, Daha Fazla Hareket

Premium Plan, Zipcar kullanıcılarına bir adım öteye geçme fırsatı sunar. Bu üyelik planı, daha fazla fırsat ve geniş bir hizmet yelpazesiyle dikkat çeker. Premium üyeler, Basic üyelere göre minimum %8 fiyat avantajına sahip olur.

Geniş bir araç filosu içerisinde Premium üyeler, konforlu ve şık araçlardan seçim yapabilirler. Hafta sonu kaçamakları, özel etkinlikler veya özel günler için ideal bir tercih olan Premium üyelik, kullanıcılara daha fazla seçenek sunarak şehir içinde keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır. Yıllık sadece 300 TL üyelik ücreti ile sen de Zipcar’ın premium dünyasına dahil olabilirsin!

Kurumsal Üyelik: Şirketlere Fark Yaratma Fırsatı

Kurumsal üyelikte; MTV, ÖTV, sigorta ücreti, kasko ücreti, muayene ücreti, bakım ücreti, yakıt ücreti ve yıkama ücreti yok!

Sunduğu Kurumsal Plan ile Zipcar, şirketlerin anlık ihtiyaçlarına çok hızlı bir şekilde cevap veriyor, tüm maliyetleri tek faturada birleştiriyor. Yönetici Ekranı sayesinde hem sistem yönetimi hem de araç seçimi gerçekleştirilebiliyor. Bu plan sayesinde şirketler, araçlara 7/24 ulaşım sağlamakla birlikte, tüm rezervasyon ve kiralamalarda tam kapsamlı hasar güvence paketinden faydalanabiliyor. Basic plana kıyasla %10 fiyat avantajına sahip olan kurumsal üyelik çeşidi, şirketlere fark yaratma fırsatı sunuyor!

Üyeliklerle ilgili detaylı bilgi almak ve en uygun üyelik çeşidini keşfetmek için 0850 250 0 947 numaralı Üyelik Denetimi Hattı’nı arayabilirsin.

UYGULAMAYI İNDİR