Günümüzde öğrencilerin hareketliliği ve bağımsızlığı, özellikle de şehir içinde ve şehirler arası seyahatlerde büyük önem taşır. Ancak bu seyahatlerde öğrencilerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri de uygun ve esnek araç kiralama seçeneklerini bulmaktır. İşte tam da bu noktada Zipcar, özel üyelik planı ile öğrenciler için en uygun araç kiralama seçeneği olarak bulunuyor.

Zipcar, öğrencilere özel olarak sunulan bir üyelik planı ile gençleri araç kiralama konusunda rahatlatıyor. Bu özel plan, öğrencilere hem bütçe dostu hem de esnek bir araç kiralama deneyimi sunuyor. Peki, Zipcar'ın öğrencilere özel üyelik planı neler sunuyor ve nasıl faydalar sağlıyor?

Öğrenci Dostu Fiyatlar

Zipcar'ın öğrencilere özel üyelik planı, uygun fiyatlar sunarak öğrencilerin bütçelerini düşünüyor. Öğrenciler için araç kiralama deneyimini iyileştiren Zipcar, ekonomik koşullarda araç kiralama imkanı sunar.

Esnek Araç Kiralama

Özgürlük ve esneklik Zipcar ile seninle! Öğrencilerin ders programları ve sosyal aktiviteleri genellikle değişkenlik gösterir. Zipcar'ın öğrencilere özel üyelik planı, bu değişkenliklere uyum sağlayacak şekilde esnek araç kiralama imkanı sunar. İhtiyacın olduğu anda aracı kiralayabilir ve dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsin.

Hızlı ve Kolay Rezervasyon

Zipcar'ın kullanımı kolay mobil uygulaması sayesinde öğrenciler, hızlı ve kolay bir şekilde araç rezervasyonu yapabilirler. Sadece birkaç dokunuşla istedikleri zaman ve yerde araçlarını kiralamak mümkün.

Gençlik ve Özgürlük

Öğrencilik yılları gençlerin özgürlüklerini keşfettikleri, yeni deneyimler yaşadıkları bir dönemdir. Zipcar'ın öğrencilere özel üyelik planı, gençlere bu özgürlüğü daha fazla yaşama fırsatı sunar. Kampüslerden şehir merkezine, seyahatlerini Zipcar ile daha özgürce yapabilirler.

Çevre Dostu Seçenek

Zipcar'ın paylaşımlı araç kiralama modeli, çevreye duyarlı bir tercih yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Paylaşılan araçlar, toplu taşıma ve diğer alternatiflerle kıyaslandığında çevreye çok daha az zarar verir.

Zipcar'ın öğrencilere özel üyelik planı, gençleri araç kiralama konusunda rahatlatırken aynı zamanda ekonomik ve çevre dostu bir seçenek sunar. Zipcar ile öğrenciler, derslerinden sosyal aktivitelerine kadar her alanda daha özgür ve bağımsız bir yaşam sürebilirler. Zipcar ile özgürlüğü keşfet ve şehirdeki hareketliliğin tadını çıkar!

Zipcar Daima Seninle!

Üyeliklerle ilgili detaylı bilgi almak ve en uygun üyelik çeşidini keşfetmek için 0850 250 0 947 numaralı Üyelik Denetimi Hattı’nı arayabilirsin.

UYGULAMAYI İNDİR